Foto

Katrs cilvēks ir tikai cilvēks un tajā paša laikā viņš ar savu darbību, domām, esamību, citādāk sakot, enerģiju ir daļa no kaut kā daudz lielāka. Cilvēks atnāk uz šo pasauli un piedzīvo notikumus, izbauda emocijas un veido ap sevi fantāziju projekcijas. Viņš izdzīvo dzīvi. Un ja, kā saka, dzīve nav tās dienas, kuras ir pagājušas, bet gan tās, kuras palikušas atmiņā, tad fotogrāfija ir emocionālas atmiņas skatāmā un taustāmā formātā.

C V15

C V17 C V14

Ir interesanti vērot, kā cilvēks savu iekšējo būtību materializē un iznes ārpasaulē. Savās fotogrāfijās es mēģinu noķert to īpašo individualitāti, kas piemīt katram cilvēkam kā personai, katram notikumam kā viņa dzīves sastāvdaļai.

  • Vai mani interesē emocijas? Jā, jo tieši tas atšķir cilvēkus.
  • Vai mani interesē tēls? Viennozīmīgi, jo tas ir domu un fantāziju materializētā projekcija.
  • Vai mani interesē tīšās vai nejaušās izpausmes? Bet protams, jo izpausmes atklāj būtību, sevišķi nejaušās izpausmes.​

A17
A 49 A 50 A 48
A 26
A 23 A 25 A 24
A 41 A 43
A 42
A 53 A 39
A 51
A 45 A 47
A 54
A 55

Pavadot savas dzīves lielāko daļu nereālā realitātē, es ar visu savu emocionālo potenciālu un izjūtu pieredzi vēroju un fiksēju. Fotogrāfija palīdz veidot dzīves stāstu un pēc ilgāka laika atgriezties pagātnē un baudīt atmiņas.

Ir publiskā dzīve un ir intīmā. Tā, kurā nemaz negribas ikkatru laist iekšā. Mums katram tāda ir un mēs katrs nosakām robežas starp vienu un otru. Izpildot privātus pasūtījumus, respektēju vēlēšanos neizpaust savas dzīves notikumus.

Piesakies savai portretu sērijai šeit vai zvani 27808220